Sprzedażą profesjonalnych narzędzi zajmujemy się od 2004 roku. Przez wiele lat utrzymywaliśmy kontakty handlowe tylko z wykonawcami, firmami handlowymi oraz rzemieślnikami, prowadząc wyłącznie sprzedaż hurtową. Od początku 2012.r jesteśmy autoryzowanym, bezpośrednim dystrybutorem produktów Milwaukee. W 2013 roku stworzyliśmy dział sprzedaży detalicznej, do którego została włączona również sprzedaż Milwaukee.

Każdy kolejny rok współpracy z firmą Milwaukee charakteryzował się coraz większą dynamiką rozwoju, a powiększająca się i udoskonalana z roku na rok oferta spowodowała że staliśmy się firmą rozpoznawalną i liczącą się nie tylko na rynku lokalnym , ale również krajowym.

Obecnie dysponujemy dużym magazynem narzędzi oraz osprzętu Milwaukee, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprostać nawet największym zamówieniom, oraz własną ekspozycją - większości narzędzi elektrycznych i akumulatorowych, oraz osprzętu Milwaukee.

Obecny rok (2016) to również kolejny duży krok w kierunku rozwoju dystrybucji Milwaukee. Rozpoczęliśmy 3 nowe projekty:

Stworzyliśmy niniejszą platformę internetową która zawiera wyłącznie produkty z oferty Milwaukee. Wszystkie towary zostały skategoryzowane, podzielone i opisane tak aby możliwie najprościej, najszybciej i najbardziej komfortowo można było je przeglądać i zamawiać.

Stworzyliśmy dział wsparcia projektów unijnych - oferujemy wsparcie przy tworzeniu dokumentacji handlowych oraz technicznych przed, w trakcie oraz po otrzymaniu dotacji. W menu głównym jest cały dział poświęcony dotacjom który będzie sukcesywnie rozwijany.

Stworzyliśmy i cały czas rozwijamy współpracę z naszymi klientami poprzez ekspozycję mobilną - dzięki której przed zakupem można obejrzeć narzędzia, ocenić ich ciężar, właściwości oraz skorzystać z doradztwa technicznego w oparciu o najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania.

MISJA:

Firma SAN-PRO to solidny, doświadczony partner ze ściśle wyznaczonym kierunkiem oraz drogą rozwoju. Naszym kluczowym celem jest ciągły rozwój poprzez wzmacnianie swojej pozycji rynkowej, przy jednoczesnym zachowaniu etyki współpracy i konkurencji, oraz stawianiu zawsze na pierwszym miejscu profesjonalizmu.